KONST / Litografier / Färglitografi 15565061
nr 1556 5061
Henri-Jean Closon
(1888-1975), Frankrike
Signerad, numrerad 18/98. Färglitografi, bildmått: 50x39 cm, yttermått inklusive ram: 72x53 cm
Henri-Jean Closon, fransk konstnär född 1888, död 1975.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 20:24:01
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
Henri-Jean Closon
Läs mer om Henri-Jean Closon